Czas i koszty dostawy

Koszty wysyłki

Zamówione produkty są ostrożnie pakowane, aby dotarły do Państwa szybko i bezpiecznie. Przy opisie każdego z towarów umieszczona jest informacja o czasie wysyłki, która określa szacunkowy czas od złożenia zamówienia do momentu przekazania paczki do transportu. Paczka z zamówionymi produktami jest wysyłana gdy wszystkie wybrane artykuły są dostępne.

Wszystkie zamówienia wysyłamy kurierem DHL z gwarancją doręczenia na następny dzień roboczy.

Zamówienia na kwotę powyżej 300 zł są wysyłane bezpłatnie.


Gdy wartość zamówienia jest niższa niż 300 zł koszt wysyłki przedstawia się następująco:
zamówienia na kwotę ( DHL oraz Poczta Polska ) do 299 zł - 15 zł

Dostawa kurierem

Kurier dostarcza przesyłki w następnym dniu roboczym od nadania. Paczki są dostarczane w godzinach od 8 do 17. Istnieje możliwość wysłania paczki do miejsca pracy - w tym celu należy wpisać odpowiedni adres wypełniając formularz zamówienia. Jeśli kurier nie zastanie Odbiorcy paczki pod podanym adresem, może on zostawić awizo z informacją, w jakim najbliższym punkcie odbioru DHL zostawił przesyłkę.

Odbiór osobisty - ul. Fredry 2 Kraków

Po zgromadzeniu wszystkich zamówionych produktów Klient jest powiadamiany i produkty mogą zostać odebrane osobiście w godzinach otwarcia sklepu. Zamówienie oczekuje na odbiór przez Klienta przez okres 1 tygodnia.

Dostawa w sobotę

W pilnych przypadkach możliwa jest wysyłka paczki z doręczeniem w sobotę. W celu zorganizowania takiego doręczenia prosimy o kontakt z Biurem Obsług Klienta. Dodatkowy koszt usługi doręczenia sobotniego to 50 zł.

Dostawa za granicę

Koszt wysyłki kurierem UPS paczek do 5 kg (większość produktów) do wszystkich krajów Europy - 89 zł

Zamówienia na kwotę powyżej 2000 zł o wadze do 5 kg są wysyłane do wszystkich krajów Europy gratis.
W przypadku zamówień powyżej 5 kg lub do krajów spoza Europy koszt wysyłki jest każdorazowo wyceniany indywidualnie w zależności od wybranych produktów oraz ich wartości. Zamówienia z doręczeniem poza Polskę muszą zostać opłacone przelewem.

Formy płatności

W sklepie Skandi.pl możesz zapłacić za zamówione produkty na wiele sposobów:

przy odbiorze przesyłki - płacisz w momencie dostarczenia przesyłki przez kuriera; ze względu na duże opóźnienie w otrzymaniu płatności od momentu dostarczenia przesyłki do odbiorcy oraz pobieraną prowizję kurierską, przy wybraniu tego rodzaju płatności do wartości zamówienia doliczana jest kwota 8 zł, w przypadku gdy zamówienie nie przekracza kwoty 300 zł.

kartą kredytową - po potwierdzeniu zamówienia i wybraniu płatności kartą kredytową zostaniesz przeniesiony na stronę bezpiecznego systemu autoryzacji kart płatniczych, gdzie wypełniając formularz Twoja karta zostanie obciążona należną kwotą. Obsługiwane karty to karty tzw. wypukłe (obciążeniowe bądź kredytowe) VISA oraz Master Card.

przelew bankowy - regulujesz należność za zamówione towary tradycyjnym przelewem bankowym na rachunek sklepu.. W momencie otrzymania przelewu oraz zebrania zamówionych produktów są one natychmiast wysyłane pod wskazany w zamówieniu adres. Aby zidentyfikować Państwa płatność prosimy o wpisanie w tytule przelewu numeru zamówienia, który otrzymają Państwo w e-mailu potwierdzającym jego złożenie.

Numer rachunku bankowego firmy Modern Styl sp. z o.o. obsługującej sklep Skandi.pl :

Modern Styl sp. z o.o ul. Fredry 2 30-605 Kraków

BZ WBK numer rachunku: 81 1090 1665 0000 0001 2193 5710


PayU - po zalogowaniu się do systemu PayU, bezpiecznie i komfortowo regulujesz należność kilkoma kliknięciami, bez dodatkowych opłat. Renomowany system o zasięgu globalnym gwarantuje najwyższy poziom bezpieczeństwa.

Wszystkie formy płatności podporządkowane są najwyższym standardom bezpieczeństwa Twoich danych.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl